Maturita 2024

Prihlásenie na MS

Žiak posledného ročníka do 30. septembra 2023 písomne oznámi triednemu učiteľovi predmety, ktoré si zvolil na MS. Zároveň oznámi aj predmety, z ktorých chce vykonať dobrovoľnú skúšku, v prípade ďalšieho cudzieho jazyka aj zvolenú úroveň B1 alebo B2 a v prípade predmetu, ktorý má viac častí MS aj zvolenú časť alebo časti.

Žiak môže konať MS iba z vyučovacích predmetov (okrem výchovných vyučovacích predmetov), ktoré sú uvedené v učebnom pláne školy a v ktorých sa vzdelával.

Žiak môže vykonať ÚFIČ MS, ak úspešne ukončil posledný ročník štúdia a ak vykonal EČ a PFIČ MS, bez ohľadu na výsledok týchto častí (tieto časti koná žiak ešte pred ukončením posledného ročníka štúdia) a ak vykonal praktickú časť odbornej zložky.

Žiak môže vykonať MS do troch rokov odo dňa, keď úspešne ukončil posledný ročník štúdia.

• Súkromná škola umeleckého priemyslu
    Môťovská cesta 8164 960 01 Zvolen