Výchovný poradca

Aktuality

• Pozvanie za Katedru audiovizuálnych štúdií Filmovej a televíznej fakulty VŠMU v Bratislave na podujatia, ktoré sú pripravované  pre záujemcov o štúdium na našej škole. V prílohe  je „pozývací list“ (fungujú tam hyperlinky.)

KAS_sprava_web.pdf

• V termíne 03 - 07.11.2019 realizujeme na Fakulte architektúry ČVUT v Prahe projekt Study Discovery.  Ponuka pre študentov je zverejnená na www.studydiscovery.eu.

• Scandinavian study

Dnes  publikujeme našu 1. a pravdepodobne na trhu aj jedinú publikáciu venovanú štúdiu v zahraničí!

Verím, že táto kniha má šancu si nájsť miesto v domácej knižnici a že si v pravý čas nájde aj cestu do Vašich rúk.

Napríklad vtedy, keď sa pred rodičov postaví dcéra s rozhodnutím, že chce ísť študovať na školu v zahraničí. Alebo vtedy, keď syn príde za otcom s novinkou, že jeho spolužiak odchádza do zahraničia študovať a on by rád išiel s ním.

Kniha príde vhod takisto rodičom, keď si nebudú vedieť dať doma rady so svojím dorastom a budú potrebovať pár dobrých argumentov, ako ho na nejaké obdobie ,,upratať” a ,,prenastaviť”.

Držím Vám palce urobiť ten správny krok vpred!

Príjemné čítanie, priatelia
Roman Hutira

Knižku k stiahnutiu nájdete na nasledujúcom odkazehttps://scandinavianstudy.sk/kniha-krok_vpred/

• Súkromná škola umeleckého priemyslu